N5071A1-AT5GP-50
Amphenol RF
Conn Type N Adapter 0Hz to 11GHz 50Ohm ST PL/RCP Gold
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BAG Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +