B7471A2-ND3G-75
Amphenol RF
Conn BNC Adapter 0Hz to 2GHz 75Ohm ST Panel Mount F/F Gold
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BAG Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +