B7471A2-ND3G-50
Amphenol RF
Conn BNC Adapter 0Hz to 4GHz 50Ohm ST Panel Mount RCP/RCP Gold
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BAG Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +