B5072A1-NT3G-75
Amphenol RF
Conn BNC Adapter 0Hz to 4GHz 75Ohm RA RCP/PL Gold
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BAG Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +