B5071A1-NT3G-75
Amphenol RF
Conn BNC Adapter F/PL 0Hz to 2GHz 75Ohm ST Panel Mount Gold Bag
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BAG Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +