AD-HDBNJMCP-12G
Amphenol RF
Conn HD-BNC-MCX Adapter 0Hz to 12GHz 75Ohm ST RCP/PL Gold Bag
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BAG Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +