A-1PA-132-150B2
Amphenol RF
AMC Right Angle Plug to AMC Right Angle Plug 1.32 mm DS 50 Ohm 150 mm ( 5.9 Inches)
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +