M12T-04PMMS-SF8C20
Amphenol LTW
M12 Metric Circular Connector, T Code, Metal, 12A, 04 pins, Male Connector, Male Contact, Hexagonal, Screw Thread, Solder, Rec ...
Description +
M12 Metric Circular Connector, T Code, Metal, 12A, 04 pins, Male Connector, Male Contact, Hexagonal, Screw Thread, Solder, Receptacle With Cable/Wire, Length 200mm, IP68 / IP69K