M12A-17PMMC-SH8B15
Amphenol LTW
M12 Metric Circular Connector, A Code, Metal, 1.5A, 17 pins, Male Connector, Male Contact, Hexagonal, Screw Thread, Crimp, Rec ...
Description +
M12 Metric Circular Connector, A Code, Metal, 1.5A, 17 pins, Male Connector, Male Contact, Hexagonal, Screw Thread, Crimp, Receptacle With Cable/Wire, Length 150mm, IP68 / IP69K