M12A12MR-12AMR-SB001
Amphenol LTW
M12 Metric Circular Connector, A Code, Metal, 1.5A, 12 pins, Male Connector, Male Contact, Right Angle-to-Right Angle, Screw T ...
Description +
M12 Metric Circular Connector, A Code, Metal, 1.5A, 12 pins, Male Connector, Male Contact, Right Angle-to-Right Angle, Screw Thread, Overmolded Double Ended, Length 1000mm, IP68 / IP69K