M12A12ML-12AML-SBA05
Amphenol LTW
M12 Metric Circular Connector, A Code, Metal, 1.5A, 12 pins, Male Connector, Male Contact, Straight-to-Straight, Screw Thread, ...
Description +
M12 Metric Circular Connector, A Code, Metal, 1.5A, 12 pins, Male Connector, Male Contact, Straight-to-Straight, Screw Thread, Overmolded Double Ended, Length 500mm, IP68 / IP69K