M12A-12BFFM-SL8D13
Amphenol LTW
M12 Metric Circular Connector, A Code, Metal, 1.5A, 12 pins, Female Connector, Female Contact, Straight, Screw Thread, Overmol ...
Description +
M12 Metric Circular Connector, A Code, Metal, 1.5A, 12 pins, Female Connector, Female Contact, Straight, Screw Thread, Overmolded, Length 13000mm, IP68 / IP69K