M12A10ML-12AFR-SB001
Amphenol LTW
M12 Metric Circular Connector, A Code, Metal, 1.5A, 10 pins, Male Connector, Male Contact, Straight-to-Right Angle, Screw Thre ...
Description +
M12 Metric Circular Connector, A Code, Metal, 1.5A, 10 pins, Male Connector, Male Contact, Straight-to-Right Angle, Screw Thread, Overmolded Double Ended, Length 1000mm, IP68 / IP69K