M12A10FR-12AFR-SD002
Amphenol LTW
M12 Metric Circular Connector, A Code, Metal, 1.5A, 10 pins, Female Connector, Female Contact, Right Angle-to-Right Angle, Scr ...
Description +
M12 Metric Circular Connector, A Code, Metal, 1.5A, 10 pins, Female Connector, Female Contact, Right Angle-to-Right Angle, Screw Thread, Overmolded Double Ended, Length 2000mm, IP68 / IP69K