M12A10FL-12AFR-SD010
Amphenol LTW
M12 Metric Circular Connector, A Code, Metal, 1.5A, 10 pins, Female Connector, Female Contact, Straight-to-Right Angle, Screw ...
Description +
M12 Metric Circular Connector, A Code, Metal, 1.5A, 10 pins, Female Connector, Female Contact, Straight-to-Right Angle, Screw Thread, Overmolded Double Ended, Length 10000mm, IP68 / IP69K