M12A-10BMMM-SL8D03
Amphenol LTW
M12 Metric Circular Connector, A Code, Metal, 1.5A, 10 pins, Male Connector, Male Contact, Straight, Screw Thread, Overmolded, ...
Description +
M12 Metric Circular Connector, A Code, Metal, 1.5A, 10 pins, Male Connector, Male Contact, Straight, Screw Thread, Overmolded, Length 3000mm, IP68 / IP69K