M12A-10BMMA-SL7001
Amphenol LTW
M12 Metric Circular Connector, A Code, Metal, 1.5A, 10 pins, Male Connector, Male Contact, Straight, Screw Thread, Solder, Fie ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
M12 Metric Circular Connector, A Code, Metal, 1.5A, 10 pins, Male Connector, Male Contact, Straight, Screw Thread, Solder, Field Installable, Φ4.5 - Φ6.5mm, IP67 Mated