HDB-26AMMM-SL7A04
Amphenol LTW
D-Sub, High Density, Metal, 2A, 26 pins, Male Connector, Male Contact, Straight, Screw Thread, Overmolded, Length 4000mm, IP67 ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
D-Sub, High Density, Metal, 2A, 26 pins, Male Connector, Male Contact, Straight, Screw Thread, Overmolded, Length 4000mm, IP67 Mated