SLPPA25BSR
Amphenol I/O
SurLok Plus® Gen 1.0 1000V DC Right Angle Plug - 5.7mm Contact Dia. - 120A - 25mm² Cable Size - No Keyway - Sealed - Cable Mou ...
Description +
SurLok Plus® Gen 1.0 1000V DC Right Angle Plug - 5.7mm Contact Dia. - 120A - 25mm² Cable Size - No Keyway - Sealed - Cable Mount - Red.