SLPPA16BSR0
Amphenol I/O
SurLok Plus® Gen 1.0 1000V DC Right Angle Plug - 5.7mm Contact Dia. - 100A - 16mm² Cable Size - 90° Keyway - Sealed - Cable Mo ...
Description +
SurLok Plus® Gen 1.0 1000V DC Right Angle Plug - 5.7mm Contact Dia. - 100A - 16mm² Cable Size - 90° Keyway - Sealed - Cable Mount - Red.