SLPIRC70CPSR1
Amphenol I/O
SurLok Plus® 10.3mm RADSOK receptacle connector with sealed design, 70mm² cable capacity, and 1000V DC rating.
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +