SLPIPB50BSR4EH
Amphenol I/O
SurLok Plus® Gen 1.0 1000V DC Straight Plug - 8.0mm Contact Dia. - 200A - 50mm² Cable Size - 150° Keyway - EMI - HVIL - Sealed ...
Description +
SurLok Plus® Gen 1.0 1000V DC Straight Plug - 8.0mm Contact Dia. - 200A - 50mm² Cable Size - 150° Keyway - EMI - HVIL - Sealed - Cable Mount - Red.