SLPIPB50BSR3
Amphenol I/O
SurLok Plus® Gen 1.0 1000V DC Straight Plug - 8.0mm Contact Dia. - 200A - 50mm² Cable Size - 120° Keyway - Sealed - Cable Moun ...
Description +
SurLok Plus® Gen 1.0 1000V DC Straight Plug - 8.0mm Contact Dia. - 200A - 50mm² Cable Size - 120° Keyway - Sealed - Cable Mount - Red.