SLPIPB35BSB1EH
Amphenol I/O
SurLok Plus® Gen 1.0 1000V DC Straight Plug - 8.0mm Contact Dia. - 150A - 35mm² Cable Size - 270° Keyway - EMI - HVIL - Sealed ...
Description +
SurLok Plus® Gen 1.0 1000V DC Straight Plug - 8.0mm Contact Dia. - 150A - 35mm² Cable Size - 270° Keyway - EMI - HVIL - Sealed - Cable Mount - Black.