SLPIPA16BSR1
Amphenol I/O
SurLok Plus® Gen 1.0 1000V DC Straight Plug - 5.7mm Contact Dia. - 100A - 16mm² Cable Size - 180° Keyway - Sealed - Cable Moun ...
Description +
SurLok Plus® Gen 1.0 1000V DC Straight Plug - 5.7mm Contact Dia. - 100A - 16mm² Cable Size - 180° Keyway - Sealed - Cable Mount - Red.