- SFW30S-2STE1LF
SFW30S-2STE1LF
Amphenol Communications Solutions (FCI)
1.00mm Flex Connector - SFW Straight series - 30 Position - Top Entry Surface Mount - ZIF .
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: SFW30S2STE1LF
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:Amphenol Communications Solutions (FCI)
Part No:SFW30S-2STE1LF
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8536694051
COO:MY
ECCN:EAR99
Reel Pack:
2000
Product Guides
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
In Stock:
1,000
Ships today, if you order in
Buy all 1,000 in-stock or the regular minimum order quantity of 2000