- MDT420B01001
MDT420B01001
Amphenol Communications Solutions (FCI)
Card Edge Connector - M.2 (NGFF) Mini Card - Female - 67 Position - 2 Rows - 0.020"(0.50mm) Pitch - 4.20mm H - Solder Terminat ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Card Edge Connector - M.2 (NGFF) Mini Card - Female - 67 Position - 2 Rows - 0.020"(0.50mm) Pitch - 4.20mm H - Solder Termination - Surface Mount, RA.