- HLW22S-2C7LF
HLW22S-2C7LF
Amphenol Communications Solutions (FCI)
1.00mm Flex Connectors - HLW-S series - 22 Position - Top Entry Non-ZIF Connector - 1mm (0.039inch) Pitch - Kinked Terminal
Description