- HLW21R-2C7LF
HLW21R-2C7LF
Amphenol Communications Solutions (FCI)
1.00mm Flex Connectors - HLW-R series - 21 Position - Side Entry Non-ZIF Connector - 1mm (0.039inch) Pitch - Kinked Terminal
Description