- DB25S364TLF
DB25S364TLF
Amphenol Communications Solutions (FCI)
D-Sub Receptacle - Female Sockets Connector - 25 Position - 2 Rows - 3 (DB - B) Shell Size - 5A - 300V - Solder - Through Hole ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
TRAY Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description