- 90311-034LF
90311-034LF
Amphenol Communications Solutions (FCI)
Rectangular Connector Housing - Receptacle - Female Socket - 34 Position - 2 Rows - 0.079" (2.00mm) Pitch - Crimp Termination ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bag Packaging
Description
Rectangular Connector Housing - Receptacle - Female Socket - 34 Position - 2 Rows - 0.079" (2.00mm) Pitch - Crimp Termination - Cable Mount.