- 77311-122-36LF
77311-122-36LF
Amphenol Communications Solutions (FCI)
Unshrouded Header - Male Pin - 36 Position - 1 Row - 0.100" (2.54mm) Pitch - 3A - 1500V - Push-Pull - Solder Termination - Thr ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BAG Packaging
Description
Unshrouded Header - Male Pin - 36 Position - 1 Row - 0.100" (2.54mm) Pitch - 3A - 1500V - Push-Pull - Solder Termination - Through Hole.