- 72454-020VLF
72454-020VLF
Amphenol Communications Solutions (FCI)
Shrouded Header - Male Pin - 20 Position - 2 Rows - 0.100" (2.54mm) Pitch - 3A - 1000V - Push-Pull - Solder Termination - Surf ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Description
Shrouded Header - Male Pin - 20 Position - 2 Rows - 0.100" (2.54mm) Pitch - 3A - 1000V - Push-Pull - Solder Termination - Surface Mount.