- 69830-034LF
69830-034LF
Amphenol Communications Solutions (FCI)
Quickie DIL PCB Connectors, Wire to Board Connector, - Double row - 34 Positions - 2.54 mm (0.1 in.) - Vertical
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
TUBE Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description