- 66900-034LF
66900-034LF
Amphenol Communications Solutions (FCI)
IDC Connector - Receptacle - Female Socket - 34 Position - 2 Rows - 0.100" (2.54mm) Pitch - Feed Through, Strain Relief - Cabl ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
TUBE Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
IDC Connector - Receptacle - Female Socket - 34 Position - 2 Rows - 0.100" (2.54mm) Pitch - Feed Through, Strain Relief - Cable Mount.