- 53611-S34-6LF
53611-S34-6LF
Amphenol Communications Solutions (FCI)
Quickie Header, Wire to Board Connector, Double Row, 34 Positions, 2.54 mm (0.1 in.), Vertical Header 0.38 μm (15 μin.) Gold M ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
TRAY Packaging
Description
Quickie Header, Wire to Board Connector, Double Row, 34 Positions, 2.54 mm (0.1 in.), Vertical Header 0.38 μm (15 μin.) Gold Mating Plating.