- 52601-S14-4LF
52601-S14-4LF
Amphenol Communications Solutions (FCI)
Quickie® IDC Cable-to-Board Connector System, Shrouded Vertical Header, Through Hole, Low Profile, Double Row, 14 Positions, 2 ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
TRAY Packaging
Description
Quickie® IDC Cable-to-Board Connector System, Shrouded Vertical Header, Through Hole, Low Profile, Double Row, 14 Positions, 2.54mm (0.100in) Pitch.