- 20021611-00012T4LF
20021611-00012T4LF
Amphenol Communications Solutions (FCI)
Shrouded Header - Male Pin - 12 Position - 2 Rows - 0.050" (1.27mm) Pitch - 1A - 125V - Solder Termination - Through Hole - Tu ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
TUBE Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Shrouded Header - Male Pin - 12 Position - 2 Rows - 0.050" (1.27mm) Pitch - 1A - 125V - Solder Termination - Through Hole - Tube Packaging.