- 20021321-00022C1LF
20021321-00022C1LF
Amphenol Communications Solutions (FCI)
Rectangular Connector - Receptacle - Female Socket - 22 Position - 2 Rows - 0.050" (1.27mm) Pitch - Push-Pull - Solder Termina ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Description
Rectangular Connector - Receptacle - Female Socket - 22 Position - 2 Rows - 0.050" (1.27mm) Pitch - Push-Pull - Solder Termination - Surface Mount.