- 10127716-14LF
10127716-14LF
Amphenol Communications Solutions (FCI)
Rectangular Connector Housing - Receptacle - Female Socket - 14 Position - 2 Rows - 0.118" (3.00mm) Row Spacing - Crimp Termin ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BAG Packaging
Description
Rectangular Connector Housing - Receptacle - Female Socket - 14 Position - 2 Rows - 0.118" (3.00mm) Row Spacing - Crimp Termination - Cable Mount.