- 10073599-030LF
10073599-030LF
Amphenol Communications Solutions (FCI)
Rectangular Connector Housing - Receptacle - Female Socket - 30 Position - 2 Rows - 0.079" (2mm) Pitch - Latch Lock - Crimp Te ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BAG Packaging
Description
Rectangular Connector Housing - Receptacle - Female Socket - 30 Position - 2 Rows - 0.079" (2mm) Pitch - Latch Lock - Crimp Termination - Cable Mount.