- 10073599-016LF
10073599-016LF
Amphenol Communications Solutions (FCI)
Connector Housing - FCI Minitek Series - Receptacle - 16 Positions - 0.079" (2.00mm) Pitch - Black.
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BAG Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description