- 10061913-101PLF
10061913-101PLF
Amphenol Communications Solutions (FCI)
PCI Express® GEN 3 Card Edge - Storage and Server Connector - 64 Position - 2 Rows - 0.039" (1.00mm) Pitch - Solder Terminatio ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
PCI Express® GEN 3 Card Edge - Storage and Server Connector - 64 Position - 2 Rows - 0.039" (1.00mm) Pitch - Solder Termination - Surface Mount - T&R.