- L77SDB25STA113
L77SDB25STA113
Amphenol Communications Solutions (ACS)
D-Sub Connector - Receptacle - Female Sockets - 25 Position - 2 Rows - 3A - 250VAC - Solder Termination - Through Hole.
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tray Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description