- L77DB25SMP10
L77DB25SMP10
Amphenol Communications Solutions (ACS)
D-Sub Connector - Receptacle - Female Sockets - 25 Position - 2 Rows - 7.5A - 300VAC - Grounding Indents - Solder Cup Terminat ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bag Packaging
Description
D-Sub Connector - Receptacle - Female Sockets - 25 Position - 2 Rows - 7.5A - 300VAC - Grounding Indents - Solder Cup Termination - Cable Mount.