- FCE17C37SM240
FCE17C37SM240
Amphenol Communications Solutions (ACS)
D-Sub Connector - Receptacle - Female Sockets - 37 Position - 2 Rows - 5A - 820 pF Filter - Solder Cup Termination - .120" (3. ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BOX Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
D-Sub Connector - Receptacle - Female Sockets - 37 Position - 2 Rows - 5A - 820 pF Filter - Solder Cup Termination - .120" (3.05mm) Dia Through Hole.