- FCE17C37PM240
FCE17C37PM240
Amphenol Communications Solutions (ACS)
D-Sub Connector - Plug - Male Pins - 37 Position - 2 Rows - 5A - 820 pF Filter - Solder Cup Termination - .120" (3.05mm) Dia T ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
TRAY Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
D-Sub Connector - Plug - Male Pins - 37 Position - 2 Rows - 5A - 820 pF Filter - Solder Cup Termination - .120" (3.05mm) Dia Through Hole.