AZSR131-1AE-12D
American Zettler
Power Relay - SPST-NO (1 Form A) - 12VDC Coil Voltage - 35A Contact Current - 277VAC Max. Switching - PC Board Mount.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +