AZ2110-1C-12D
American Zettler
40A Mini Power Relay 12VDC coil SPDT
Description +
Search Keywords: AZ21101C12D
  • Part No:
    AZ2110-1C-12D
  • DC Coil Voltage:
    12 V
  • Contact Arrangement:
    SPDT
  • Operating Temperature:
    -55 to 100 °C