- A1555.20.08
A1555.20.08
American Electrical
Cable Gland - 0.138" (3.50mm) to 0.315" (8.00mm) Cable Diameter Range - M20x1.5 Thread - 0.787" (20.0mm) Panel Hole - Sealing ...
Description
Cable Gland - 0.138" (3.50mm) to 0.315" (8.00mm) Cable Diameter Range - M20x1.5 Thread - 0.787" (20.0mm) Panel Hole - Sealing Ring - IP68 -Light Gray.